Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

Szukasz pomocy medycznej w godzinach wieczornych i nocnych, w weekend lub święto? Zadzwoń na 800 137 200 i skorzystaj z Teleplatformy Pierwszego Kontaktu (TPK).

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił Teleplatformę Pierwszego Kontaktu (TPK). Działa na podobnych zasadach jak nocna i świąteczna opieka zdrowotna, z tą różnicą, że konsultacje udzielane są przez telefon. Dzięki niej łatwiej niż dotychczas otrzymasz niezbędną pomoc medyczną poza godzinami pracy lekarzy rodzinnych. W dodatku bez wychodzenia z domu, cyfrowo i wygodnie. Wystarczy, że zadzwonisz pod bezpłatny numer telefonu 800 137 200.

#SZCZEPIMYSIĘ

Zachęcam Państwa do szczepienia się przeciw COVID-19 .
Z uwagi na niepokojące doniesienia ze świata nieunikniona jest czwarta fala. Ostatnio pojawiają się nowe informacje o mutacji Delta, która ma być bardziej zakaźna i może powodować cięższy przebieg choroby niż inne warianty koronawirusa.

Szczepiąc się, myślimy również o innych – członkach naszych rodzin, przyjaciołach i znajomych, ale również nieznajomych spotkanych na ulicy czy w sklepie.

Każdy zaszczepiony to potencjalnie od kilku do kilkunastu osób uchronionych przed zarażeniem.

Razem możemy zwalczyć pandemię, uchronić przed COVID-19, ale też uratować komuś życie.

DOJAZD DO SZPITALA
  • W związku z zamknięciem przejazdu przez remontowane skrzyżowanie ulic Walecznych -Mączna -Pszenna, a tym samym utrudniony dojazd do kompleksu szpitalnego przy ul. Mącznej 4, przedstawiamy alternatywne dojazdy do głównej bramy szpitala.